יום רביעי, 11 בנובמבר 2015

טכנאי טלויזיה בראשון לציון

טכנאי טלויזיה בראשון לציון. 
כבעלים של חברת תיקון הטלויזיות "טלטיב" אני מספק שירות ללקוחות הגרים בראשון לציון. עם ישנה תקלה בטלויזיה שאתם לא מצליחים לפתור לבד, תוכלו להתקשר כדי להתייעץ בכל זמן. במידה ולא אוכל לעזור לכם טלפונית, אני אגיע לביתכם בזמן קצר, ואאסוף את הטלוויזיה לתיקון. כדי שלא תפספסו את התכניות האהובות עליכם, אספק לכם טלוויזיה חלופית זמנית במקומה.
ראשון לציון היא העיר הרביעית בגדולה במדינת ישראלים. חיים בה למעלה מרבע מיליון תושבים. מעיר שהוקמה כמרכז חקלאי ונועדה להיות כפרוור למטרופולין תל אביב הפכה ראשון לאחת הערים הגדולות, עם אזורי מסחר רבים.
להזמנת שירות התקשרו !
טלטיב רינו 08-8551414
תיקון טלויזיה בראשון לציון. 
אם הטלוויזיה שלכם לא עובדת, כדאי מעט להתקשר לטכנאי מכיוון שלעתים עלות התיקון משתלמת יותר מאשר קניית טלויזית LED חדשה. לא פעם תיקון הטלויזיה דורש החלפת כרטיס או רכיב אחר של מסך הטלוויזיה שלכם. כיום, בזמן שכל מרכז הבידור בבית נמצא במסכים, לא נעים להיות בלי טלויזיה מסיבה פשוטה כי אי אפשר לראות סרט, לצפות במהדורת החדשות, לראות מה עשו שווקי הבורסה בעולם או אפילו לצפות בערוצי הטבע והמדע. התקשרו אליי ואגיע לביתכם בזמן הקצר ביותר. טלטיב מספקת שירות לתיקון מסכי LCD,LED ו- PLAZMA. המעבדה קיימת למעלה מ-30 שנה, ואנחנו מעודכנים ומכירים כל בעיה או תקלה במסך.

למה דווקא אנחנו ?
ב"טלטיב" חרטנו על דגלנו מהיום הראשון שנוסדה החברה מספר יסודות שמנחים אותנו בעבודה.
שירות אמין - נספר לכם מהי התקלה, מה מחיר התיקון שלה, אם שווה לכם לתקן או לקנות מסך חדש, הצעת מחיר מדויקת בלי תוספות מיותרות.
מענה מהיר ואדיב - הטלפון שלנו זמין בשעות פעילות העסק. אם אחד הטכנאים עסוק והוא לא יכול לענות לטלפון, השיחה מועברת לפלאפון האישי של רינו, כך שאין סיבה שלא תצליחו להשיג אותנו. בשיחה תוכלו לקבל מידע בסיסי על הטלויזיה כך שאם מדובר בתקלה פשוטה, אולי השיחה הטלפונית תעזור לכם לתקן את הטלויזיה בעצמכם. במידה וזה לא מסתדר, נקבע אתכם את היום והשעה הנוחים לכם.
מקצועיות - כשאנחנו באים לביתכם, ראשית ננסה לתקן את התקלה במקום, היה והתקלה לא טופלה, ניקח את הטלויזיה למעבדה, ובינתיים תקבלו טלויזיה חלופית.
אם תקצו להגיע למעבדה בזמנכם הפנוי, תיהנו מבדיקת הטלויזיה חינם, וז תקבלו הצעת מחיר מפורטת וקבועה.
אחריות - אין אותיות קטנות, בלי בלבולים. טלטיב נותנת אחריות על כל שירות או תקלה ועומדת מאחורי הדברים שלה. במילים אחרות, אין לכם מה לדאוג - אנחנו פה בשבילכם!

להזמנת שירות התקשרו !
טלטיב רינו 08-8551414
לשירותכם :

תגובה 1:

  1. On the desk, you will notice a clear separation between the place the cards are dealt for the Player's hand and Banker's hand. Players will need to place their bets in the type of chips before the cards are dealt however do take note that the dealer does not distribute any cards to the players. Cards will be dealt onto the 1xbet desk in its respective section. You place a bet on the hand of cards that wins in the game. In some situations, the banker's hand will be extra valuable and win, in others the participant's hand will be extra valuable and in uncommon situations a tie bet will win.

    השבמחק