טכנאי טלויזיה

שלום ונעים מאוד, שמי רינו
ואני מומחה בכל מה שקשור לתחום הטלוויזיות. אני מבצע תיקונים לטלוויזיות LCD ,LED , PLAZMA וטלוויזיות ישנות.
מכריי יכולים אף להעיד "אם רינו היה  מטפל בגינה שלו כמו שהוא מבין בטלוויזיות - הוא יכל להתחרות בגנים הבהאיים".
במהלך השנים, הסקרנות והמוטיבציה לפתור כל תקלה הביאה אותי למציאות בה אני יושב שעות במחקר וניתוח של מרכיבי הטלויזיה. אז כיום, כשמאחוריי כבר 30 שנות ניסיון אני מודה שצברתי שליטה וידע רב בתחום. אני "פריק" של טלוויזיות, וחי ונושם את זה!

אם יש לכם תקלה בטלויזיה: המסך לא מציג את תמונה, לא שומעים את הסאונד, רואים קוים מוזרים במסך או כל תופעה מזורה אחרת - אתם יכולים לפנות אליי ולקבל שרות במספר דרכים.
שרות בביתכם. לאחר שתצלצלו אליי, נקבע את הזמן המתאים ואני אגיע לביתכם. אני אבדוק ואבחן את מסך הטלויזיה ואעשה כמיטב יכולתי על מנת לפתור זאת במקום. במידה והתקלה מצריכה תיקון מעבדה וחלקים מיוחדים אספק לכם מכשיר חליפי.
שרות בבית העסק. תוכלו להגיע למעבדה שלנו בזמנכם הפנוי. וליהנות מבדיקת טלוויזיה בחינם. לאחר מכן, אסביר לכם את מהות התקלה ואגיש לכם הצעת מחיר לתיקונה. במידה ותרצו נספק לכם טלוויזיה חליפית אם מכשירכם ממתין לחלקים.
שרותים אחרים. אני מציע ללקוחות גם שירות של התקנת ממיר עידן + שיחסוך לכם אלפי שקלים בשנה. כמו כן, שרות התקנת זרוע טלויזיה על הקיר בהתאם לצורכיכם. באפשרותי למצוא שלט מתאים לכל דגמי הטלויזיה כולל הדרכה והסבר מקצועי.

התחייבות אני נותן אחריות על כל תיקון והתקנה, בלי תנאים,בלי אותיות קטנות. הכל ברור וחלק.

להזמנת שירות התקשרו עוד עכשיו !
טלטיב רינו 08-8551414

אז למה לבחור בי? הטלויזיה משמשת כיום כמרכז הבידור בבית וזה כלי בלתי נפרד מחיינו. אנשים צורכים תכני טלוויזיה על מנת ללמוד ולהשכיל מצד אחד, וכדי להתרווח ולצחוק בסוף יום עבודה מצד שני.
טכנאי טלויזיה אמין
אני מודע לרגישות עד כמה היא חשובה ואינטגרלית בחייכם, ולכן אעשה את כל המאמצים כדי לתקן זאת במקום.
במידה, ואצטרך לקחת אותה לתיקון במעבדה אספק לכם מסך חליפי זמני. העיקר שתהיו מרוצים.
אני, בעצמי כצרכן כמוכם משתמש בשרותיו של בעל מקצוע לא פעם, ואני יכול להבין את הסטיגמה השלילית שיש עליהם. חלקם לא עומדים בזמנים, חלק גובים סכום יותר גבוה ממה שסוכם בגלל אי אלו בעיות נוספות, זמן התיקון מתמשך מעבר לגבול הסביר ועד בעיות מוכרות שחוויתי על בשרי. כל הדוגמאות האלה גרמו לי להראות ללקוח שאפשר להתנהל בדרך שונה.

* אם אני מתעכב, אודיע לכם.
* אני אתן לכם הסבר ברור ופשוט.
* אתן לכם הצעת מחיר מפורטת.
* במקרה והתקלה חזרה, אחזור בהקדם ללא עלות נוספת מצידכם.
* לכל תיקון והתקנה תגובו באחריות.
* מענה טלפוני בשעת הצורך.
* אמינות ומקצועיות זאת לא רק סיסמא! מניסיוני למדתי שלקוח שחוזר אליך זה לקוח מרוצה.

זקוקים לתיקון טלויזיה מהיר ואמין - צלצלו 08-8551414

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה