יום שלישי, 15 בספטמבר 2015

טכנאי טלויזיה בתל אביב

טכנאי טלוויזיה בתל אביב בטלפון אחד.
כשהטלויזיה מפסיקה לעבוד או שהיא לא מגיבה זה יכול להיות מכמה סיבות: תקלה בכרטיס, ספק מקולקל, תאורה אחורית פגומה ואפילו בעיה במערך הגבישים הנוזליים. אף אחד לא רוצה להיתקל במצב כזה כי בדרך השגרה אין אחד שלא צופה בטלוויזיה לפחות פעם אחת ביום.
שירות/תיקון טלויזיות בתל אביב
חברת "טלטיב" מומחית לתיקון טלויזיות מסוג LCD, LED , PLAZMA ומספקת שירות במחוזות המרכז, הדרום והשפלה. כידוע, אזור המרכז גדול ומאכלס בתוכו כשליש מאוכלוסיית ישראל. לכן, אם אתם גרים בתל אביב - העדיפו שירות של "טלטיב" - שירות אמין, מקצועי ומהיר. טכנאי של החברה יקבע אתכם ביקור בזמן הנוח ביותר. בעת הביקור הטכנאי יאתר את התקלה הספציפית, ויסביר לכם "בגובה העיניים" מהי הבעיה בטלוויזיה ומה התהליך הדרוש לתיקון המסך. לעתים הטכנאי יוכל לתקן זאת במקום, אך לא פעם התיקון מצריך שימוש בציוד מעבדה מתקדם. על כן, לא תישארו בידיים ריקות - הטכנאי יספק לכם טלוויזיה חליפית, ובינתיים הטלויזיה שלכם תישלח לתיקון. לבסוף, כשהטלוויזיה תתוקן נציג החברה יצור אתכם קשר כדי לתאם זמן הגעה מתאים להחזרתה !

מה עם אחריות ? 
השירות שלנו כולל אחריות מלאה ! אנחנו בטלטיב בטוחים במקצועיות שלנו, ומאמינים בלקוחות מרוצים ששבים אלינו. במילים פשוטות: יש לנו רצון לתת ללקוח מה שהוא רוצה והכי טוב שאפשר. אבל לעתים נדירות קורה שהתקלה חוזרת, ולכן אנחנו לא "מתנערים מאחריות". אם התקלה צצה שוב - אנחנו נתקן זאת על חשבוננו. אנחנו רוצים לתת ללקוח שקט ושביעות רצון מלאה.

לסיכום
אם אתם גרים באזור המרכז: בתל אביב, גבעתיים, רמת גן, חולון, ראשון לציון או בישובים הסמוכים אנחנו נשמח להעניק לכם שירות אדיב ומקצועי לכל תקלה. במידת הצורך נספק לכם מכשיר טלוויזיה חלופי עד שהטלויזיה שלכם תשוב מתיקון. המחיר שנקבע - זה המחיר שתשלמו. בלי תוספות אחרות ובלי אותיות קטנות.

להזמנת שירות התקשרו !

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה