תיקון טלויזיה

טלטיב היא מעבדה לתיקוני טלויזיות באשדוד מהגדולות והמובילות בארץ.
החברה רכשה ניסיון וידע רב במהלך השנים, שהקנו לה שירות יעיל, מקצועי ואמין.
שירות התיקונים מתבצע במעבדה מקצועית העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 כמו כן, אנו מתחייבים לשירות מהיר עם איכות חסרת פשרות ובדיקת מכשיר הטלוויזיה במעבדה ללא תשלום.כשאנשים אומרים לי: "אני לא יכול בלי טלוויזיה", "תציל אותי !!!" או "אתה חייב לתקן לי את הטלוויזיה" אני מודע לרגישות וחשיבות שיש לטלוויזיה בחייכם. טלוויזיות נמצאות כיום כמעט בכל חדר בבית ! ואנחנו משתמשים בהם בכל עת. כשחם בחוץ אנו נשארים בבית לצפות בסדרה האהובה עלינו, ובחורף כשקר אנחנו צופים בסרט על גבי המסך. תוסיפו לזה את השידורים הרגילים כמו חדשות, תכניות ריאליטי ושידורי ספורט והנה הטלוויזיה עוטפת אותנו בתחום הבידור הביתי.
לכן, כשיש תקלה בטלויזיה, כדאי מאוד לפנות לטכנאי טלויזיה מקצועי. עם תודעת שירות גבוהה, אמין ושנותן ערך מוסף ללקוח (נותן לו סקירה על התקלה ומציג בפניו את אופן הטיפול).

להזמנת שירות התקשרו עוד עכשיו !
טלטיב רינו 08-8551414

מעבדת התיקונים של טלטיב מבצעת את השירותים הבאים:

תיקון מסך LCD

תיקון מסך LED

תיקון מסך PLAZMA

מבחר שלטים לכל דגמי הטלוויזיות

בדיקת טלוויזיה חינם במעבדה

חלקי חילוף לטכנאים


אז למה דווקא לתקן אצלנו ? 
כשם שלא הייתם נותנים לסנדלר לתקן לכם את הדוד שמש או לתת לתופר לשפץ לכם את הבית  - אל תשאירו את המסך שלכם בידיים לא אמינות! תיקון טלוויזיה צריך להיעשות על ידי אנשים מקצועיים. שמתעדכנים בפיתוחים החדשים בעולם הטלוויזיה, ועם שנים רבות של ניסיון. "טלטיב" מתמחה בדיוק בנישה הזאת. הרשת קיימת כבר למעלה מ- 30 שנה, ונותנת שירות ללקוחות עסקיים ופרטיים. מעבדתנו מצוידת במיטב ציוד הבדיקה האלקטרוני לאיתור תקלות.
ובמשך השנים צברנו אלפי לקוחות שבעי רצון שנוהגים להפקיד את הטלוויזיה שלהם תחת ידינו המסורות.

מספיק לראות פרק אחד של התכנית "יצאת צדיק" כדי להבין למה לחברות רבות יש מוניטין גרוע בקרב הלקוחות. ובכלל קיימת סטיגמה שלילית על בעלי המקצוע. אנשים נכוו מבעלי מקצוע שלא סיימו את מלאכתם בזמן אם בכלל, שלא עשו אותה כראוי, שגבו יותר כסף ממה שסוכם, שלא כיבדו את האחריות או שלא ענו לטלפונים. במקרה זה הלקוחות יכולים לנסות להשיג אותם פעם אחר פעם אך לא אועיל, ובתחושת כישלון לנסות ולהשתמש בשירותו של בעל מקצוע אחר. ב- "טלטיב" אנו מדברים בגובה העיניים, ומשתדלים לתת את השרות הטוב ביותר.

להזמנת שירות התקשרו עוד עכשיו !
טלטיב רינו 08-8551414

תקלות שכיחות בטלוויזיות שאנו מתקנים:

תמונה מעוותת

תמונה קופצת

תמונה לא ברורה

תמונה מושלגת 

איכות תמונה לא מספקת

צבעים לא יפים

אנו מספקים שרות מקצועי, אמין, מהיר וכולל אחריות בבית העסק או בבית הלקוח
לפרטים נוספים התקשרו 08-8551414

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה